O nás - 2K Consulting

O nás

Jsme 2K Consulting s.r.o.

Společnost 2K CONSULTING s.r.o. je renomovanou auditní a poradenskou společností, která je orientována na zákazníka a jeho potřeby v oblasti bezpečnosti, kde poskytujeme komplexní a jednotlivé služby, které vyplývají z právních předpisů a norem ČR a EU.

Naše komplexní služby od A až po Z optimalizují nejen náklady pro společnosti, ale dokážeme brát na sebe i rizika zaměstnavatelů, které jim ukládají některé zákony. Součástí našich služeb je kromě zajištění pravidelné odborné a konzultační činnosti, také metodické vedení, auditní činnost, analýzy, zajištění školení, příprava a aktualizace bezpečnostní dokumentace a jiné služby pro zajištění povinností v souladu s legislativou.

Nabízíme tyto služby v oblasti bezpečnosti se zaměřením na informační a datovou bezpečnost

GDPR, kybernetická bezpečnost, BOZP a PO, ochrana měkkých cílů a veřejného prostranství, bezpečnostní audity a zajištění služeb za zvýhodnění podmínek s dodavateli elektronických přístupových systémů, bezpečnostních kamer a jiných produktů pro snížení rizika ve společnosti.

Náš realizační tým je složený z právních odborníků, interních auditorů a IT specialistů, pověřenců pro ochranu osobních údajů a certifikovaných odborníků pro oblast risk managementu a odborně způsobilých osob pro oblast BOZP a PO. Tým zkušených pracovníků garantuje vysokou úroveň poskytovaných služeb včetně profesionálního zvládnutí i těch nejvýznamnějších.

V případě kontrol a nebo podaných stížností na porušení legislativy v oblasti bezpečnosti klientovi poskytujeme součinnost s přípravou ke kontrole a nebo osobní účast člena realizačního týmu u kontroly, aby vše proběhlo bez sankcí a pokut. Za kvalitu našich služeb mluví reference, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Realizační tým


Pracovní skupiny GDPR


Certifikáty a osvědčení realizačního týmuWeb probíhá údržbou

Aktuálně nahráváme nový web

Prosíme vás o trpělivost, pokud na webu najdete nějakou chybu. Aktuálně pracujeme a finálních korekturách. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

3 nejnovější aktuality

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Copyright © 2019 2K Consulting s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.