Kybernetická a informační bezpečnost - 2K Consulting

Kybernetická a informační bezpečnost

Otázka informační bezpečnosti je s rozvojem technologií a digitálního trhu stále aktuálnější. Ochrana dat a informační infrastruktury by se tak měla dostávat na přední příčky důležitosti při rozvoji jakékoliv státní, nestátní i neziskové organizace nebo podnikatelské subjekty. Společnost 2K Consulting s.r.o. nabízí spolupráci v otázkách kybernetické a informační bezpečnosti se zaměřením na tyto kritické oblasti:

Fyzické zabezpečení - ochrana informací a majetku před krádeží, přírodní katastrofou nebo proti zneužití neoprávněnými osobami. Do této kategorie bychom zařadili fyzické zabezpečení serveru - uzamykatelný rack, zabezpečení serverovny pomocí alarmu, kamerového systému nebo pohybových čidel.

Organizační opatření - nastavení pravidel a bezpečnostních principů pro práci uživatelů v počítačové síti, definování uživatelských oprávnění a svěření do správy jednotlivých elektronických zařízení včetně využívání a pravidelné změny bezpečných hesel apod.

Technická opatření - zajištění dostupnosti prvků infrastruktury v maximální možné míře, nastavení aktualizací a záloh systémů, antivirových a firewallových programů, likvidace dat, nastavení ISO norem a dalších bezpečnostních standardů, penetrační testování.

V rámci portfolia služeb společnosti nabízíme audity kybernetické a informační bezpečnosti, služby penetračních testerů, vzdělávání a školení pracovníků v oblasti bezpečné práci na internetu a v počítačové síti. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.Web probíhá údržbou

Aktuálně nahráváme nový web

Prosíme vás o trpělivost, pokud na webu najdete nějakou chybu. Aktuálně pracujeme a finálních korekturách. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

3 nejnovější aktuality

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Copyright © 2019 2K Consulting s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.